Praktické doplnky

 

Kúpte lacnejšie

 

Záruka až 10 rokov!

 

Garancia najnižšej ceny!

 

Referencie

 

Prečo práve my

 

FAQ - často kladené otázky

  

Otázky, názory, skúsenosti

 

HOME  |   O nás  |  Kontakty

Dvojlôžka  |  Jednolôžka  |  Zostavy  |  Matrace  |  Rozmery  |  Dezény  |  Cenník a objednávka

 Sklápacie dvojlôžka s dverami
... s dverami  |  ... s dverami FIX  |  ... s policami  |  ... s vitrínami ... v zostave

Zväčšiť obrázok

  
Výhodné z hľadiska ceny je vyhotovenie skrine s dverami, pričom ponúka všetky prednosti ostatných riešení. Lôžko sa sklopí do skrine a táto sa zatvorí štvorkrídlovými dverami. Lôžkoviny zostávajú na lôžku prichytené popruhmi - netreba ich odkladať osobitne. Môžete si vybrať posteľ s dreveným alebo kovovým rámom lôžka.
Sklápacia posteľ na každodenné používanie. Kvalitné sklápacie (výklopné) dvojlôžko, určené pre každodenné používanie, úplne nahradí klasickú posteľ.
Maximálne pohodlie bez kompromisov. Vyklápacia posteľ spĺňa všetky zdravotné, ergonomické a hygienické požiadavky, vrátane vzdušného uloženia matraca.
Vetranie matraca zospodu vďaka jeho uloženiu na lamelách. Pod matracom sa tak nehromadí vlhkosť, čo je účinná prevencia proti tvorbe plesní a prípadnému množeniu roztočov. Matrac nemusíte vyberať a vetrať, vetrá sa každú noc pokým Vy pohodlne spíte. Certifikovaná pevnosť a životnosť. Certifikáciou bola okrem iného potvrdená pevnosť a životnosť sklápacieho mechanizmu najmenej 20 rokov pri dennom používaní.
Rokmi preverená spoľahlivosť. Sklápacie postele vyrábame už od roku 1995. Aj preto vieme, že i po rokoch používania slúžia spoľahlivo. (Viac na stránke referencie.)
 
   

  

Sklapacia postel HAJANA 62.1.jpg

Sklapacia postel HAJANA 62.2.jpg

Sklapacia-postel-HAJANA-61.1.jpg

Sklapacia-postel-HAJANA-61.2.jpg

dvojlozko 16.1.jpg

dvojlozko 16.2.jpg

dvojlozko 18.1.jpg

dvojlozko 18.2.jpg

dvojlozko 17.1.jpg

dvojlozko 17.2.jpg

dvojlozko 14.1.jpg

dvojlozko 14.2.jpg

dvojlozko 14.3.jpg

dvojlozko 12.1.jpg

dvojlozko 12.2.jpg

dvojlozko 13.1.jpg

dvojlozko 13.2.jpg


Zmeny a úpravy podľa želania. Celkový vzhľad skrine, jej rozmery a farbu môžeme ľubovoľne prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek, alebo si môžete vybrať niektoré z voliteľných doplnkov. Rovnako máme v ponuke široký sortiment kvalitných zdravotných matracov, kde si určite vyberiete podľa svojich predstáv.
Montáž: Posteľ je dodávaná v čiastočnom demonte, s kompletnou sadou súčiastok vrátane kotvenia a s podrobným montážnym návodom (veľa detailných vyobrazení), aby bola možná svojpomocná montáž. Montáž i dovoz si však môžete objednať tiež u nás.
Rozmery a ceny
:
Ceny sú za kompletný výrobok okrem matraca, teda vrátane roštov s pružnými lamelami, bočníc lôžka, popruhov na prichytenie lôžkovín a vonkajšej skrine. Postele na obrázkoch môžu byť vyobrazené vrátane voliteľných doplnkov, ktoré nie sú zahrnuté v základnej cene. Vyrábame aj atypické rozmery. Podrobný cenník na vyžiadanie.
*Neprehliadnite: V tabuľke sú uvedené základné cenníkové ceny. Preverte si, či na Vami vybraný tovar práve neprebieha akciová ponuka, aby ste mohli kúpiť lacnejšie. Môžete tiež využiť službu garancia najnižšej ceny.

Rám lôžka

Cena od *

Matrac

Skriňa

Otvorenie lôžka

drevený

699 € *

200×160 cm

210×172×38 cm

210 cm

kovový

779 € *

220×177×45 cm

215 cm

* základná cenníková cena bez zľavy - cenové zvýhodnenia nájdete na stránke Kúpte lacnejšie a prebiehajúce akcie TU.
Poznámka: Pre sklápacie postele sa používa tiež označenie vyklápacie postele, sklopné postele, alebo výklopné postele. Všetky výrazy popisujú to isté riešenie - posteľ, ktorá sa schová v skrini.

 Sklápacie postele HAJANA - výhodné riešenie NIELEN pre malé byty.

© HAJANA - sklápacie postele a výklopné postele. Všetky práva vyhradené.